industrail nano carbon nano mask

ماسک صنعتی نانو الیاف 7 لایه کربن اکتیو – محصولات شماره 40001

by
ماسک صنعتی نانو الیاف 7 لایه کربن اکتیو – محصولات شماره 40001
5 (100%) 1 vote

ماسک صنعتی نانو الیاف 7 لایه کربن اکتیو

محصولات شماره 40001

 

در این نوع محصولات نانو، که برای استفاده در صنعت نیز بسیار مناسب می باشد، ماسک تنفسی زیبا و راحتی که کارگران و افراد مختلف در جاهای گوناگون مانند مکان هایی که آلودگی هوا وجود دارد می توانند از آن استفاده نمایند، مانند جاهایی که مواد شیمیایی مانند انواع نفت و بنزین و رنگ و اسپری و … در حال استفاده می باشد، حتی در یک کارگاه نقاشی و رنگ کاری کوچک. این ماسک ها با بهترین کیفیت موجود در بین ماسک های نانو در ایران، می تواند به سلامت افراد کمک بسیار زیادی نماید. از ریه های خود محافظت نمایید، مخصوصا اگر در شهر ها و مکان های آلوده زندگی و فعالیت می کنید!

 

industrial nano carbon nano mask
ماسک صنعتی نانو الیاف 7 لایه کربن اکتیو

 

ماسک صنعتی تاشو سوپاپ دار نانو الیاف

کلاس : FFP3
7 لایه دارای لایه های نانو الیاف و لایه کربن اکتیو فعال
ظرفیت فیلتراسیون تا 0.3 میکرون
سوپاپ سیلیکونی
مناسب برای صنایع سیمان،شیشه ، فولاد، پترو شیمی و صنایع با آلودگی بالا و …

ماسک صنعتی هفت لایه نانو پر طرفدار ترین و بهترین ماسک برای محیط های صنعتی با آلودگی بالا می باشد این ماسک علاوه بر لایه های محافظت معمول در ماسک ها از یک لایه کربن اکتیو برای حفاظت در برابر بخارات و گازها و همینطور از یک لایه نانو الیاف برای 100 برابر کردن فیلتراسیون بهره می برد. این ماسک به دلیل دارا بودن نانو الیاف می تواند ذرات تا 0.3 میکرون یا 300 نانو متر را کاملا فیلتر کند. و همینطور این لایه سبب افزایش طول عمر ماسک تا 4 برابر می شود و آنرا در دسته محصولات مقرون به صرفه برای صنایع کوچک و بزرگ قرار می دهد.ماسک هفت لایه نانو در بسته بندی 15 عددی قرار دارد که هر ماسک در این جعبه به صورت مجزا به بهترین نحو بسته بندی شده و این امکان را میدهد که با نگهداری بسته بندی ماسک قابل استفاده مجدد در طول عمر مفید خود باشد. تمامی مراحل طراحی و تولید این ماسک توسط ستاد نانو ریاست جمهوری، وزارت بهداشت و مرکز تحقیقات وزارت کار مورد تایید قرار گرفته است. این ماسک اولین ماسک FFP3 در کشور بوده و با توجه به بومی سازی تکنولوژی نانو الیاف چه در زمینه کیفیت و چه در زمینه قیمت قابل رقابت با برند های معتبر می باشد.

 

در صورت تمایل به سفارش این محصولات، می توانید این ماسک صنعتی هفت لایه نانو را از طریق فرم زیر درخواست خود را با توضیحات دقیق ثبت نمایید:

شماره این سفارش در مارکت: 40001

  • یعنی حداقل بودجه شما برای این سفارش حدودا چند میلیون تومان است؟
  • مثلا بنویسید 1001 یا 40001 یا ... که در واقع این شماره بیانگر خدمات یا محصولاتی هست که می خواهید سفارش دهید.

 

 *** در صورتیکه تمایل به دریافت محصولات مشابه دیگری دارید، ابتدا با ما تماس حاصل فرمایید تا شما را راهنمایی نماییم.

هر گونه سوال یا پیشنهادی داشتید می توانید با ما تماس حاصل فرمایید.

 

You may also like

Leave a Comment