چرا از ما خرید کنید؟

 

ما با استفاده از تجربه فراوان و دانش تخصصی تجارت الکترونیکی و دیجیتال مارکتینگ، سایت خدمات و محصولات مارکت را ایجاد نموده ایم و بیزینس-مدل خاص و ویژه ای را در آن پیاده سازی نموده ایم تا به راحتی و با اطمینان فراوان، ریسک معاملات را کاهش دهیم و سفارش مورد نظر شما را در مقصد مورد نظر شما مشتری گرامی تحویل دهیم. برخی از مزایای رقابتی و ویژگی های منحصر بفرد مارکت ما به شرح زیر می باشد:

 

1- شما مشتری محترم، می توانید سفارشات با مبلغ بالای خود را از طریق سایت مارکت با کیفیت و قیمت بسیار مناسب دریافت نمایید که کاملا قابل رقابت با سایر فروشگاه های اینترنتی می باشد.

2- شما می توانید در هر شهری از ایران، سفارش خود در محل تحویل بگیرید، و اگر احیانا نتوانیم در آن شهر سفارش را تحویل دهیم، به شما از قبل اطلاع می دهیم. اگر پس از دریافت وجه سفارش نیز اتفاقی بیافتد و شما به موقع در آن مقصد مورد نظر و توافق شده، بخشی از سفارش یا کل سفارش را دریافت نکنید، می توانید به همان میزان بخشی از سفارش یا حتی کل سفارش را نپذیرید و ما پول شما را به همان میزان پس خواهیم داد. پس جای نگرانی نیست!

3- مشتری باید در محل از خدمات و محصولاتی که در حال تحویل به وی یا به نماینده مورد اعتتماد او می باشد 100 % راضی باشد. در صورت عدم رضایت 100 % از بخشی از سفارش یا کل آن، می تواند آن را مرجوع نماید و بخشی از مبلغ یا حتی 100 % مبلغ سفارش خود را از ما پس بگیرد، چون هدف ما در این مارکت 100 % رضایت مشتری می باشد و این یک شعار نیست، بلکه به طور عملی آن را پیاده سازی نموده ایم.

 

100 درصد گارانتی رضایت مشتری
100 درصد گارانتی رضایت مشتری

 

گارانتی بازگشت 100 درصد پول
گارانتی بازگشت 100 درصد پول

 

4- شما مشتری گرامی هزینه بسته بندی و حمل و نقل و … برای محصولات، یا هزینه فرستادن شخص متخصص و فنی در محل برای خدمات درخواستی را لازم نیست بپردازید. هزینه و مسئولیت کامل ارسال محصولات و افراد متخصص برای انجام خدمات، با فروشنده می باشد و شما لازم نیست که نگران ارسال باشید. در هنگام تحویل نیز در رسید معامله، خود شما خریدار محترم نیز همانند فروشنده، توافق انجام شده و جزییات سفارش دریافتی را ثبت می نمایید و به ازای کم و کاستی سفارش می توانید به همان میزان پول خود را از ما پس بگیرید. پس کیفیت و کمییت سفارش ارائه شده نیز به راحتی در محل تضمین و تامین می گردد.

5- برخی ها ممکن است به دنبال راه های میانبر و مستقیم تری برای انجام معامله باشند، مخصوصا وقتی که مبلغ سفارشات بالا می رود، ولی این را در نظر داشته باشید که چرا چنین کاری ممکن است به صلاح شما نباشد و ریسک زیادی را برای شما به همراه داشته باشد. اولا که ما فقط حداکثر 10 % در هر سفارش سود می کنیم. آیا 10 % هزینه بیشتر بهتر نیست تا اینکه شما نتوانید بر روی کمییت و کیفیت خدمات و محصولات دریافتی کنترلی داشته باشید؟ دوم اینکه شاید هزینه ارسال و موارد دیگر را نیز از شما که بگیرند یا سر مسائل مختلفی با شما به توافق نرسند قبل یا بعد معامله، و حل این اختلافات و پیگیری های آن برای شما به این راحتی ها میسر نباشد یا به نتیجه خوبی نرسد. در آخر اینکه، از نظر اخلاقی و عرفی، فروشندگانی را که ما سراغ شما فرستادیم و شما نسبت به آنان شناخت پیدا کرده اید، درست نیست با آنان برای اینگونه سفارشات مستقیم اقدام نمایید چراکه ما زحمت زیادی برای بازاریابی و هماهنگی های آن انجام داده ایم… پس بهتر است که از ما خرید کنید!

6- سایت مارکت ما نه تنها بازاریابی و فروش را در این فرایند ها انجام می دهد، بلکه بازارسازی نیز انجام می دهد. چون برخی از خدمات یا محصولات در بازار ایران برای عموم موجود نیست یا به سختی قابل دسترسی می باشد و ما آن را از این طریق برای سراسر ایران مهیا نموده ایم. حتی بعضی محصولات تولید نمیشده و به خاطر مشتریان خوب ما، تولید ملی آن آغاز گردیده و در دسترس مردم قرار گرفته است. تمامی این ها به اقتصاد ملی، کارآفرینی و اشتغال زایی ملی در ایران کمک خوبی می نماید اگر شما مشتریان از ما خرید کنید و از خدمات و تولید داخلی حمایت نمایید.

7- خریدار و فروشنده خدمات یا محصولات، می بایستی رسید معامله را دقیقا به همین شکلی که در اینجا قرار داده ایم، پرینت بگیرد و تکمیل نماید، که در آن تاریخ و محل معامله و شرح جزییات آن باید دقیق ذکر گردد و امضا شود. یک نسخه از این رسید معامله را باید خریدار برای ما ارسال کند پس از معامله، و یک نسخه از آن را فروشنده؛ یعنی ما دو نسخه از رسید معامله جهت بررسی دریافت می کنیم که می بایستی کاملا منطبق باشند وگرنه به معنی عدم توافق در هنگام معامله بوده است و فروشنده نباید در صورت عدم توافق معامله ای انجام دهد چرا که ممکن است در هنگام حل اختلاف شواهد و مستندات کافی برای اثبات اظهارات وی وجود نداشته باشد و ما نتوانیم پولی به فروشنده بدهیم. ممکن است که مشتری به هر دلیلی بخشی از خدمات یا محصولات را نپذیرد یا حتی کل آن را نپسندد، و فروشنده همان ابتدا که متوجه این موضوع در محل تحویل خدمات/محصولات مذکور می گردد می تواند کار را کنسل کند و ما نیز بعدا پول مشتری را پس می دهیم و معامله فسخ می گردد.

دانلود فایل پی دی اف رسید معامله سایت مارکت:

market_receipt_-_SMP1010X07A